• ادرس: سعدی جنوبی - کوچه فخرایی - پاساژ صدقی نژاد- طبقه همکف - پلاک 11
  • شماره تماس : 33933474-36614270

خانه / تاسیسات صنعتی / گیربکس صنعتی

گیربکس صنعتی

گیربکس صنعتی یک سیستم بسته است که انرژی مکانیکی را به واحد انتقال انتقال می دهد. این سیستم سرعت و گشتاور چرخش را کاهش می دهد. گیربکس‌های صنعتی با گیربکس‌های استاندارد متفاوت هستند، زیرا گیربکس‌های اولی به عمر طولانی، پایدار و ضریب ایمنی برای بیشتر درایوها نیاز دارند. برای کنترل سرعت و گشتاور و تبدیل آن به صورت کاربردی، یک گیربکس صنعتی نیروی مکانیکی را به یک ابزار محرک منتقل می کند. برخلاف گیربکس های انبوه، گیربکس های صنعتی می توانند چندین کار را با سرعت های بسیار بالا در مدت زمان طولانی انجام دهند.

اهمیت گیربکس

گیربکس صنعتی به تسهیل عملکرد مکانیکی در صنایع مختلف کمک می کند. گیربکس های اصلی مورد استفاده صنایع شامل گیربکس های حلزونی، خطوط حلزونی کواکسیال، گیربکس های مارپیچی مخروطی، گیربکس های کج دار و گیربکس های کاهش کرم می باشد. عمده ترین صنایعی که در آنها از گیربکس صنعتی استفاده زیادی می شود عبارتند از:

  • صنعت کاغذ
  • صنعت سیمان
  • صنعت قند
  • صنعت فولاد

انواع گیربکس (گیربکس صنعتی)

گیربکس حلزونی

گیربکس حلزونی
گیربکس حلزونی صنعتی

این مدل گیربکس حلزونی دارای اندازه کوچک و همچنین گشتاور بالا و صدای بی صدا می باشند که مصارف مختلف و گوناگونی دارند .این مدل گیربکس حلزونی سرعت الکتروموتورهای 1400 دور را از 14 دور تا 140 دور تغییر داده و دارای گشتاور بالایی می باشند.جنس بدنه این گیربکس حلزونی تا سایز 90 آلومینیومی و از 90 به بالا چدنی می باشند.

 قیمت گیربکس صنعتی کاهنده

گیربکس حلزونی چدنی که اغلب برای بالابرها استفاده میشوند دارای قدرت تحمل بالایی هستند .ساختار ان ها به گونه است که می توانند وزن بار بالایی را تحمل کنند .این گیربکس حلزونی در سایز های 49-62-86-110-130-150-185-210-250 و در در تبدیل سرعت متفاوت وجود دارند و بر حسب طریقه نصب به مدل هایMVF -VF دسته بندی می شوند

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صنعت کار است