• ادرس: سعدی جنوبی - کوچه فخرایی - پاساژ صدقی نژاد- طبقه همکف - پلاک 11
  • شماره تماس : 33933474-36614270

خانه  »  اسلایدر تاسیسات   »   انواع موتور فن کویل   »   تاسیسات   »   موارد پیشنهادی   »   موتور فن کویل المو

موتور فن کویل المو

موتور فن کویل های المو در سال 1940 در منطقه میلان ایتالیا با نام تجاری المو به عنوان تولید کننده موتورهای تبرید تاسیس شد.

در اوایل دهه 90، برند موتور المو در سطح جهانی شناخته شد. در اواخر سال 1990، گروه EFC المو را خریداری کرد، در سال‌های منتهی به این تصاحب، المو دارای طیف قابل توجهی از موتور فن‌ها و دمنده‌ها شهرت غبطه‌انگیز در کیفیت محصولات به دست آورد.

موتور فن کویل المو تک شفت

موتور فن کویل المو تک شفت در وات های بالا برای فن کویل های کانالی و در وات های پایین تر برای فن کویل های زمینی و سقفی قابل استفاده می باشد. بر روی این مدل موتور های فن کویل تنها یک عدد فن (بلوئر) نصب می گردد.این مدل موتور فن کویل دارای جهت چپ گرد و راست گرد هستند.

طول شفت این موتور از 14.5 سانتی متر تا 23 سانتی متر می باشد. قطر شفت این مدل موتور به طور معمول 12.7 میلی متر می باشد. دور موتور به طور معمول (1250RPM) است. ساختار مکانیکی این نوع موتور فن کویل به صورت بوشی می باشد.

موتور فن کویل تک شفت المو

المو دو شفت

در موتور فن کویل المو دو شفت بر روی هر طرف شفت یک (بلوئر) نصب می شود و طول هر طرف شفت از 14.5 سانتی متر تا 23 سانتی متر می باشد. قطر شفت این مدل موتور ها به طور معمول 12.7 میلی متر می باشد. دور موتور به طور معمول (1250RPM) است.

ساختار مکانیکی این نوع موتور فن کویل به صورت بوشی می باشد که به طور مستمر از طریق نمد های اطراف بوش روغن کاری می شود

موتور فن کویل المو دو شفت

باعث افتخاره که مارا در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید

اینستاگرام

برای مشاوره انتخاب نوع محصول مورد نظر و قیمت آن با کارشناسان گروه صنعت کار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صنعت کار است