• ادرس: سعدی جنوبی - کوچه فخرایی - پاساژ صدقی نژاد- طبقه همکف - پلاک 11
  • شماره تماس : 33933474-36614270

خانه  »  اسلایدر تاسیسات   »   تاسیسات   »   موتور کولر آبی توان

موتور کولر آبی توان

موتور کولر آبی توان با ضمانت تعویض یکساله توسط گروه بازرگانی صنعت کار.

سابقه شرکت توان به بیش 10 سال می رسد. این شرکت یکی از شرکت های پیشگام در زمینه تولید موتور های کولری در ایران بوده که محصولات خود را نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر خاور میانه صادر کرده و به فروش می رسد. عمده محصولات این شرکت بر پایه موتور های سه فاز و تک فاز بوده که بسته به نوع مصرف (مصرف صنعتی و مصرف خانگی)، آن ها را تولید می کند.

موتور کولر

مشخصات فنی توان:

گشتاور راه اندازی این الکتروموتورها بالا بوده و همچنین به صورت بلبرینگی می باشد. کاربرد آنها در کولرهای آبی به همراه تسمه می باشد. موتورهای کولری دو دور هستند که البته تک دور آنها نیز به صورت سفارشی از سوی شرکت توان تولید می شوند.

انواع موتور کولر توان:

(دو سرعته-Splite Phase)

این نوع موتور کولر همیشه در حالت دور تند راه اندازی می گردند. اگر موتور در حالت دور کند استارت شود، ابتدا موتور در حالت دور تند راه اندازی شده و سپس به حالت دور کند تغییر می یابد. گشتاور استارت موتورهای کولری SP در حالت دور تند و دور کند همیشه مقدار ثابتی است.

موتور کولر CRS (دو سرعته-Capacitor Run Start)

این نوع موتور کولر نیز مانند تیپ های SP و CS همیشه در حالت دور تند راه اندازی می گردند. اگر الکتروموتوردر حالت دور کند استارت شود، ابتدا الکتروموتور در حالت دور تند راه اندازی شده و سپس به حالت دور کند تغییر می یابد. گشتاور استارت الکتروموتورهای کولری CRS در حالت دور تند و دور کند همیشه مقدار ثابتی است.

سایز فریم موتورهای کولری توان 56 بوده و از استاندارد National Electrical Mmanufactures Association (استاندارد آمریکایی) پیروی می کند. جنس پوسته الکتروموتورها فولادی بوده که جهت جلوگیری از خوردگی در محیط مرطوب داخل کولر با لایه ای بی رنگ از رزین پلی استر پوشانده می شوند.

موتور کولر آبی

روتور موتور کولر توان از نوع قفس سنجابی و از جنس آلومینیوم دایکاست شده است. براکت های جلو و عقب الکتروموتورها نیز آلومینیومی بوده و ترمینال روی براکت عقب قرار می گیرد. خنک کاری الکتروموتورها بوسبله پروانه متصل به روتورصورت می گیرد. هوا از کانال های براکت ها به داخل مکیده می شود و از سوراخ های تعبیه شده بر روی پوسته به پیرون هدایت می شود. همچنین توجه به این نکته الزامی می باشد که موتورهای کولری آرژن نیاز به روغنکاری مجدد ندارند و روغن از انباره روغنی که در داخل براکت ها قرار دارد مابین شفت و یاتاقان ها جریان می یابد.

موتوژن

الکتروموتور کولر آبی دو سرعته (SP) و دو سرعته با خازن استارت (CS) ساخت شرکت موتوژن موجود و قابل ارایه در گروه بازرگانی صنعت کار.

سیم کشی موتور کولر توان :

موتور کولر آبی دارای سه فیش بوده که فیش وسط به عنوان نول (com) بوده و معمولا برای نصب سیم آن از رنگ آبی استفاده می شود. فیش بالایی دور کند و فیش پایینی دور تند میباشد . دور موتور کولر در حالت کند 950 دور در دقیقه و در حالت تند 1450 دور در دقیقه می باشد.

سایزهای موتور کولر :

به طور معمول برای کولرهای خانگی پنج مدل سایز در قدرت های مختلف موجود می باشد

قدرت موتور کولرسایز کولر
1/8اسب بخارکولر 2800
1/6اسب بخارکولر 3200
1/3اسب بخارکولر 3500
1/2اسب بخارکولر 4500 و 5500
3/4اسب بخارکولر 6500 ، 7000 و 7500
موتور کولر

باعث افتخاره که مارا در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید.

اینستاگرام

برای مشاوره انتخاب نوع محصول مورد نظر و قیمت آن با کارشناسان گروه صنعت کار تماس حاصل فرمایید.

393 بازدید برچسب‌ها:, ,

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صنعت کار است