• ادرس: سعدی جنوبی - کوچه فخرایی - پاساژ صدقی نژاد- طبقه همکف - پلاک 11
  • شماره تماس : 33933474-36614270

خانه / تاسیسات صنعتی / موتور کولر آبی آرژن با ضمانت تعویض

موتور کولر آبی آرژن با ضمانت تعویض

موتور کولر آبی آرژن با ضمانت تعویض یکساله توسط گروه بازرگانی صنعتکار.

سابقه شرکت آرژن به بیش از نیم قرن می رسد. این شرکت یکی از شرکت های پیشگام در زمینه تولید موتور های صنعتی در ایران بوده که محصولات خود را نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر خاور میانه صادر کرده و به فروش می رسد. عمده محصولات این شرکت بر پایه موتور های سه فاز و تک فاز بوده که بسته به نوع مصرف (مصرف صنعتی و مصرف خانگی)، آن ها را تولید می کند.

موتور کولر(دینام کولر)

مشخصات فنی موتور کولر آرژن:

شرکت آرژن تولید موتور کولر خود را از سال 1355 آغاز نمود. گشتاور راه اندازی این الکتروموتورها بالا بوده و کاربرد آنها در کولرهای آبی به همراه تسمه می باشد. موتورهای کولری دو دور هستند که البته تک دور آنها نیز به صورت سفارشی از سوی شرکت آرژن تولید می شوند.

انواع موتور کولر آرژن :

موتور کولر موتوژن SP (دو سرعته-Splite Phase)

این نوع موتور کولر همیشه در حالت دور تند راه اندازی می گردند. اگر موتور در حالت دور کند استارت شود، ابتدا موتور در حالت دور تند راه اندازی شده و سپس به حالت دور کند تغییر می یابد. گشتاور استارت موتورهای کولری SP در حالت دور تند و دور کند همیشه مقدار ثابتی است.

موتور کولر موتوژن CRS (دو سرعته-Capacitor Run Start)

این نوع موتور کولر نیز مانند تیپ های SP و CS همیشه در حالت دور تند راه اندازی می گردند. اگر الکتروموتوردر حالت دور کند استارت شود، ابتدا الکتروموتور در حالت دور تند راه اندازی شده و سپس به حالت دور کند تغییر می یابد. گشتاور استارت الکتروموتورهای کولری CRS در حالت دور تند و دور کند همیشه مقدار ثابتی است.

سایز فریم موتورهای کولری آرژن 56 بوده و از استاندارد National Electrical Mmanufactures Association (استاندارد آمریکایی) پیروی می کند. جنس پوسته الکتروموتورها فولادی بوده که جهت جلوگیری از خوردگی در محیط مرطوب داخل کولر با لایه ای بی رنگ از رزین پلی استر پوشانده می شوند.

روتور موتور کولر آرژن از نوع قفس سنجابی و از جنس آلومینیوم دایکاست شده است. براکت های جلو و عقب الکتروموتورها نیز آلومینیومی بوده و ترمینال روی براکت عقب قرار می گیرد. خنک کاری الکتروموتورها بوسبله پروانه متصل به روتورصورت می گیرد. هوا از کانال های براکت ها به داخل مکیده می شود و از سوراخ های تعبیه شده بر روی پوسته به پیرون هدایت می شود. همچنین توجه به این نکته الزامی می باشد که موتورهای کولری آرژن نیاز به روغنکاری مجدد ندارند و روغن از انباره روغنی که در داخل براکت ها قرار دارد مابین شفت و یاتاقان ها جریان می یابد.

قابل توجه مشتریان عزیز موتور کولر آرژن در صورت اب نخوردن و ضربه نخوردن به مدت یکسال گارانتی تعویض دارد. جهت سفارش و مشاوره با گروه صنعت کار تماس حاصل فرمایید شماره تماس : 33933474-36614270

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صنعت کار است