• ادرس: سعدی جنوبی - کوچه فخرایی - پاساژ صدقی نژاد- طبقه همکف - پلاک 11
  • شماره تماس : 33933474-36614270

خانه / تاسیسات صنعتی / موتور (دینام) فن کویل Sisme

موتور (دینام) فن کویل Sisme

موتور دینام فن کویل Sisme با راندمان بالا و انرژی کم. برد الکترونیکی قابل برنامه ریزی, صدا و لرزش کم, توان خروجی: 20-200 وات , قابل اتصال به همه  فن های سانتریفیوژ استاندارد موجود در بازار.

شرکت Sisme در سال 1957 تاسیس شد و تا اکنون به عنوان قدرتمدترین تولید کننده موتور فن کویل کار خود را ادامه میدهد. تهویه صنعتی و خانگی، تبرید و تهویه مطبوع، لوازم خانگی: اینها بازارهای اصلی هستند که در آن مهارت های موتور فن کویل Sisme ارزش افزوده قوی ارائه می دهد.

این نوع موتور فن کویل یکی از بهترین و قدیمی ترین موتور فن کویل موجود در ایران است که از سال 1350 از کشور ایتالیا وارد ایران شدند و بر روی فن کویل های شرکت ساراول نصب می شدند .این نوع موتور فن کویل دارای چهار سایز متفاوت از جمله تک شفت کوتاه . تک شفت بلند . دوشفت کوتاه و دو شفت بلند هستند.

مشخصات موتور فن کویل sisme

  • موتورهای آسنکرون و براشلس با راندمان انرژی بالا و مصرف کم
  • برد الکترونیکی قابل برنامه ریزی
  • کم صدا و لرزش
  • اتصال به اکثر فن های سانتریفیوژ استاندارد کلاسیک موجود در بازار
  • توان خروجی: 20-200 وات

کاربرد در :

  • واحدهای فن کویل
  • یونیت های داخلی و تهویه مطبوع
موتور فن کویل sisme الکتروژن

همچنین این نوع موتور فن کویل دارای سیم پیچ راه اندازی است که احتیاج به خازن ندارند. نوع ساختار مکانیکی این موتور فن کویل از نوع بوش برنجی و گرافیتی هستند که عملیات روغن کاری را به طور مداوم انجام می دهند.

این نوع بوش ها روغن خود را از نمدهای موجود در اطراف تهیه می کنند و جنس نمدهای استفاده شده در این موتور فن کویل ها آنقدر خوب است که تا سالیان زیاد احتیاج به روغن کاری وجود ندارد.قدرت های موتور فن کویل sisme ایتالیایی 1/20 و 1/25 کیلو وات است و دور تمامی این الکتروموتورها 1250 تا 1280 دور در دقیقه است.

موتور فن کویل sisme دارای بدنه ای به قطر 11 سانت است و طول شفت این موتور فن کویل در مدل 600 آن هر شفت 22 سانت و مدل 400 آن هر شفت 14 سانت می باشند.

قیمت موتور فن کویل sisme
موتور فن کویل sisme دینام
موتور فن کویل سیسمه

رضایت مشتری و استاندارد بالا در تولید موتور فن کویل باعث شد که در سال 1993 گواهینامه ISO 9001 را از آن خود کند.برای شرکت Sisme، مفهوم کیفیت سنگ بنای همه فرآیندها است:

هدف شرکت نه تنها تولید محصولاتی است که تمام الزامات درخواستی مشتری را برآورده کند، بلکه همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه و قرار دادن محصولات تولیدی در معرض دقیق و روشمند است. چک ها

موتور دینام فن کویل گروه بازرگانی صنعت کار:

گروه بازرگانی صنعت کار مفتخر است برند اصلی موتور فن کویل Sisme را با ضمانت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار بدهد

جهت مشاوره و خرید موتور دینام فن کویل Sisme با گروه صنعت کار تماس حاصل فرمایید.شماره تماس : 33933474 36614270

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صنعت کار است