• ادرس: سعدی جنوبی - کوچه فخرایی - پاساژ صدقی نژاد- طبقه همکف - پلاک 11
  • شماره تماس : 33933474-36614270

خانه  »  اسلایدر تاسیسات   »   تاسیسات   »   خدمات ما   »   محبوبترین ها   »   موارد پیشنهادی   »   موتور کولر

موتور کولر

موتور کولر آبی از سال 1355 تحت لیسانس شرکت وستینگهاس تولید آن شروع شد. این نوع دینام ها با گشتاورد راه اندازی بالا مخصوص کولر آبی با کاربرد تسمه ای دو دور بوده و تک دور آنها نیز بنا به سفارش قابل تولید و تحویل می باشد.

موتور کولر آبی

فریم موتور کولری :

مطابق استاندارد امریکایی Part4NEMA-MG1

(National Eletrical Manufacturers Association)

فریم دینام ها سایز 65 بوده و تماما فولادی می باشد.جهت جلوگیری از خوردگی در محیط شدیدا رطوبی با لایه ای بی رنگ از رزین پلی استر پوشش داده شده است.

شفت دینام :

شفت دینام با یک سر خروجی تولید می گردند. ابعاد نهایی شفت ها با تلرانس های بسیار دقیق با دستگاههای تمام اتومات تولید شده و با لایه سیاه رنگ بسیار مقاوم رطوبت پوشش داده می شوند.

روتر موتور کولر :

روتر ها از نوع قفس سنجابی و با آلومینیوم خالص دایکاست شده و توسط ماشین آلات خودکار به طور دقیق ماشین کاری می گردند. کلید گریز از مرکز مخصوص ، روی شفت و داخل موتور تعبیه شده است.

درپوش الکترو موتور :

درپوش های دینام کولر از الیاژ آلومینیوم به روش ریخته گری دایکاست تولید شده و سوییچ مخصوص (ترمینال) روی درپوش عقب دینام سوار می گردد. محل نصب سیم ارت نیز در روی درپوش عقب و با علامت ارت مشخص شده است.

خنک کاری موتور کولر :

مطابق استاندارد Part6 NEMA-MG1 شیوه خنک کاری با پره های روتر می باشد. با چرخش روتر هوا از کانال درپوشهای الکترو موتور به داخل مکیده شده و از سوراخهای فریم به بیرون هدایت می گردد.

روغن کاری الکترو موتور کولر آبی :

الکترو موتور های کولر آبی به گونه ای طراحی گردیده اند که احتیاجی به روغن کاری مجدد نداشته و روانکار از انباره مخصوص در داخل درپوشها به طور خودکار ما بین شفت و یاتاقانها جریان می یابد.

درجه حفاظت الکترو موتور کولر آبی :

مطابق استاندارد Part6 NEMA-MG1 و معادل آن IEC 5-34 درجه محافظت این الکترو موتور ها IP22 می باشد. این بدین معناست که این الکترو موتور ها در مقابل اجسام صلب با قط بیش از 12 میلی متر و چکه های قطرات آب از بالا الکترو موتور ماکزیمم با 15درجه زاویه از حالت عمودی حفاظت شده اند.


باعث افتخاره که مارا در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید

اینستاگرام

برای مشاوره انتخاب نوع محصول مورد نظر و قیمت آن با کارشناسان گروه صنعت کار تماس حاصل فرمایید.

924 بازدید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صنعت کار است