• ادرس: سعدی جنوبی - کوچه فخرایی - پاساژ صدقی نژاد- طبقه همکف - پلاک 11
  • شماره تماس : 33933474-36614270

سمپاش فرغونی 100 لیتری

خانه  »  سمپاش   »   کشاورزی   »   سمپاش فرغونی 100 لیتری

سمپاش فرغونی 100 لیتری

فروش انواع سمپاش فرغونی 100 لیتری با موتور هوندا، skn، بوفالو و پمپ 45 بار و 120 بار رینهوپاور سنگاپور قیمت خرید سمپاش فرغونی 100 لیتری

تحویل فوری
خدمات پس از فروش
کیفیت بالا
مشاوره

سمپاش فرغونی 100 لیتری یکی از ادوات مهم در صنعت کشاورزی می باشد. قدرت موتور این سمپاش 7.5 اسب بخاری و پمپ 45 بار می باشد. از کاربردهای سمپاش فرغونی می توان در زمین های کشاورزی و باغات با مساحت های بالا اشاره کرد. شاسی و بدنه این سمپاش از بهترین مواد تشکیل شده و بسیار مقاوم است.

انواع موتور های استفاده شده در سمپاش فرغونی 100 لیتری

موتور سمپاش فرغونی بسیار حائز اهمیت است. برندهای مطرح و با کیفیت این موتورها در نوع بنزینی شامل بوفالو، هوندا، لیفان، راتو، یونیک، آنکو و تسلا است. تمامی این برندها در گروه بازرگانی صنعت موجود و قابل کوپل بر روی انواع سمپاش فرغونی و زنبه ای است. نوع برقی سمپاش فرغونی با الکتروموتور موتوژن و انواع چینی موجود و قابل عرضه می باشد.

انواع سمپاش فرغونی 100 لیتری

پمپ شمپاش فرغونی

از دیگر قطعات مهم در سمپاش فرغونی 100 لیتری پمپ آن است. پمپ سمپاش فرغونی 45 بار و 120 بار است. بهترین برندهای پمپ سمپاش فرغونی عبارتند از، رینهوپاور سنگاپور، لوشانگ تایوان، بوفالو، تسلا، امکو و کوساتسو.

قطعات سمپاش فرغونی

سمپاش فرغونی 100 لیتری قطعات مختلفی جهت راه اندازی دارد. این قطعات عبارتند از:

تمامی این قطعات با بهترین کیفیت بر روی سمپاش فرغونی کوپل شده و خدمت مشتریان عزیز در سراسر کشور ارسال خواهد شد.

قیمت سمپاش فرغونی 100 لیتری

سمپاش های فرغونی انواع مختلفی در پمپ و موتور آن دارد. قیمت سمپاش فرغونی 100 لیتری نسبت به نوع پمپ، موتور، لانس و شیلنگ آن متغیر می باشد. جهت اطلاع از قیمت و مشاوره جهت خرید این مدل سمپاش با گروه بازرگانی صنعت در تماس باشید. گروه بازرگانی صنعت کلیه ادوات کشاورزی اعم از سمپاش، علف تراش، اره موتوری بنزینی را موجود و به صورت عمده و تکی در سراسر کشور عرضه خواهد کرد.


باعث افتخاره که مارا در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید

اینستاگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صنعت کار است