• ادرس: سعدی جنوبی - کوچه فخرایی - پاساژ صدقی نژاد- طبقه همکف - پلاک 11
  • شماره تماس : 33933474-36614270

خانه  »  اسلایدر کشاورزی   »   کشاورزی   »   اره موتوری

اره موتوری

اره موتوری و معرفی و ساختار آن. معمولا موتور این اره ها دو زمانه است بدین معنی که مخزن جدا/امه برتی روغن وجود ندارد و سوخت ( بنزین) با روغن معمولا 40 و نسبت 1 به 25 یا 1 به 20 ترکیب میشود . حجم موتور این مدل از 30 تا 120 سی سی و توان تولیدی آن از 1/5 تا 8/5 اسب بخار می باشد .

اره موتوری

مشخصات اره موتوری :

نوع سوخت بنزینی.

دارای تیغه 50 سانت .

حجم موتور 52 سی سی.

قدرت 3 اسب.

روغنکاری خودکار تیغه.

دو زمانه.

اره های موتوری به میزان قدرت وطول تیغه تقسیم بندی میشوند . از نوع کوچک آن برای کارهای سبک و هرس درختان استفاده میشود و مدل بزرگتر و قوی تر برای برش تنه درخت و چوب های ضخیم استفاده میشود . طول تیغه اره موتورها از 35 سانت تا 60 سانت میباشد .

آنچه که لازم است بدانیم این است که هرچقدر قدرت اره موتوری ما بیشتر باشد به همان اندازه قدرت برش بیشتر خواهد بود اما باید توجه داشت قدرت بیشتر باعث سنگین تر شدن وزن آن خواهد شد . بنابر این اگر کار ما سبک است بهتر است برای سرعت کار بیشتر و خستگی کمتر از نوع سبک تر و با قدرت متناسب کار انتخاب شود.

اره موتوری

انتخاب صحیح اره موتوری باید پیش از خرید انجام شود تا متناسب با کاری که قصد آن را داریم محصول مناسب تری خریداری کنیم. اندازه یا سایز تیغه با توجه به قطر تنه محل برش انتخاب شود. به این مورد توجه داشته باشید که اندازه طول تیغه باید یک سوم بلندتر از قطر جسم مورد برش باشد. برای مثال برای برش تنه درختی با قطر 30 سانتیمتر نیاز دارید اره موتوری با طول تیغه 45 سانتیمتر خریداری کنید. موضوع بعدی در انتخاب اره موتوری قدرت موتور بوده که برحسب بخار تعیین می شود و هرچقدر طول تیغه بلندتر باشد به همان نسبت موتور قدرتمندتر می شود. یک موتور قوی به شما امکان می دهد که سریع، آسان و در شرایط ایمن به نتیجه دلخواه برسید.


برای مشاوره انتخاب نوع محصول مورد نظر و قیمت آن با کارشناسان گروه صنعت کار تماس حاصل فرمایید.

tel : 021-33933474

tel : 021-33950820

بایت شرایط گارانتی و ضمانت محصول با متخصصین گروه صنعت کار تماس حاصل فرمایید.

باعث افتخاره که مارا در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید

اینستاگرام

243 بازدید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صنعت کار است