• ادرس: سعدی جنوبی - کوچه فخرایی - پاساژ صدقی نژاد- طبقه همکف - پلاک 11
  • شماره تماس : 33933474-36614270

خانه / تاسیسات صنعتی / اره موتوری

اره موتوری

اره موتوری گروه صنعت کار.معمولا موتور این اره ها دو زمانه است بدین معنی که مخزن جدا/امه برتی روغن وجود ندارد و سوخت ( بنزین) با روغن معمولا 40 و نسبت 1 به 25 یا 1 به 20 ترکیب میشود . حجم موتور این مدل اره ها از 30 تا 120 سی سی و توان تولیدی آن از 1/5 تا 8/5 اسب بخار می باشد .

مشخصات اره موتوری:

نوع سوخت بنزینی.

دارای تیغه 50 سانت .

حجم موتور 52 سی سی.

قدرت 3 اسب.

روغنکاری خودکار تیغه.

دو زمانه.

اره های موتوری به میزان قدرت وطول تیغه تقسیم بندی میشوند . از اره های موتوری کوچکتر برای کارهای سبک و هرس درختان استفاده میشود و اره های موتوری بزرگتر و قوی تر برای برش تنه درخت و چوب های ضخیم استفاده میشود . طول تیغه اره موتورها از 35 سانت تا 60 سانت میباشد .

آنچه که لازم است بدانیم این است که هرچقدر قدرت اره موتوری ما بیشتر باشد به همان اندازه قدرت برش بیشتر خواهد بود اما باید توجه داشت قدرت بیشتر باعث سنگین تر شدن وزن اره موتوری ما نیز خواهد شد . بنابر این اگر کار ما سبک است بهتر است برای سرعت کار بیشتر و خستگی کمتر اره موتور سبک و با قدرت متناسب کار انتخاب شود.

انتخاب صحیح اره موتوری باید پیش از خرید انجام شود تا مناسب با کاری که قصد آن را داریم اره موتوری مناسب خریداری کنیم. اندازه یا سایز تیغه اره موتوری با توجه به قطر تنه محل برش انتخاب شود. به این مورد توجه داشته باشید که اندازه طول تیغه باید یک سوم بلندتر از قطر جسم مورد برش باشد. برای مثال برای برش تنه درختی با قطر 30 سانتیمتر نیاز دارید اره موتوری با طول تیغه 45 سانتیمتر خریداری کنید. موضوع بعدی در انتخاب اره موتوری قدرت موتور بوده که برحسب بخار تعیین می شود و هرچقدر طول تیغه بلندتر باشد به همان نسبت موتور قدرتمندتر می شود. یک موتور قوی اره موتوری به شما امکان می دهد که سریع، آسان و در شرایط ایمن به نتیجه دلخواه برسید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صنعت کار است