• ادرس: سعدی جنوبی - کوچه فخرایی - پاساژ صدقی نژاد- طبقه همکف - پلاک 11
 • شماره تماس : 33933474-36614270

پمپ آب خانگی

خانه  »  پمپ آب   »   تاسیسات   »   کشاورزی   »   محصولات   »   پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی

قیمت بهترین پمپ آب خانگی برای انواع ساختمان 3 طبقه، یک طبقه، 4طبقه و کوچک نیم اسب و یک اسب پنتاکس ایتالیایی و ایرانی بی صدا

تحویل فوری
خدمات پس از فروش
کیفیت بالا
مشاوره

4
(6)

امروزه در زندگی شهر نشینی و همچنین آپارتمان نشینی یکی از چالش های ما انتخاب پمپ آب خانگی می باشد. و اینکه چه مدل پمپی باید تهیه کنیم تا کارایی لازم و جوابگو نیاز ما را داشته باشد. این پمپ ها معمولا در دو نوع دارای مخزن انبساط با کلید اتوماتیک و یا پمپ دارای ست کنترل موجود و قابل ارایه می باشد.

در پمپ آب خانگی با مخزن انبساط یا تحت فشار باید این موضوع را در نظر داشته باشید که این مدل پمپ نیاز بیشتری به سرویس و مراقبت نسبت به مدل های دیگر پمپ دارد. اندازه مخزن تحت فشار آن ارتباط مستقیمی با میزان مصرف آب شما را دارد. مزایای این مدل پمپ عبارتند از : صرفه جویی در مصرف برق و آلودگی صوتی کمتر.

 پمپ آب خانگی با مخزن انبساط یا تحت فشار

جدول لوازم پمپ آب خانگی با مخزن انبساط

1پمپ آب
2منبع تحت فشار
3کلید اتوماتیک
4شیلنگ رابط منبع و پمپ
5پنج راهی
6درجه

پمپ آب خانگی با ست کنترل نسبت به مدل قبلی هزینه خرید کمتری را دارا می باشد. اما باید در نظر داشته باشید با هر بار، باز یا بسته شدن شیر کلید اتومات استارت خورده و پمپ شروع به کار می کند. پس در نتیجه مواقعی که مصرف شما بیشتر می باشد باید از این مدل پمپ صرف نظر کرد. از مزایای این مدل می توان به کنترل آمپر مصرفی اشاره کرد و اینکه در صورتی که در سیستم شما آب وجود نداشته باشد پمپ شما نخواهد سوخت.

پمپ آب خانگی با ست کنترل

جدول لوازم با ست کنترل

1پمپ آب
2ست کنترل

بوستر پمپ خانگی نسبت به دو مدل دیگر که در بالا ذکر شد قیمت بالاتری داشته اما هزینه نگهداری آن کم، صدای کمتر و همچنین طول بیشتری را خواهد داشت.

انواع پمپ آب خانگی

انواع دیگری از پمپ آب در بازار موجود می باشد که عبارتند از: نوع بشقابی، جتی، تک پروانه، دو پروانه و چند پروانه. جنس بدنه آنها میتواند از چدن، استیل، ضد زنگ و پلاستیک باشد. و در مورد پروانه که جنس آن از برنج، استیل و پلاستیک فشرده یا همان باکالیت می باشد.

پمپ آب خانگی استیل
پمپ آب استیل
پمپ آب استیل ضد زنگ
پمپ آب استیل

جتی و بشقابی

پمپ آب خانگی یک اسب جتی در مقایسه با نوع یک اسب بشقابی دارای فشار بیشتر و دبی کمتر بوده و پمپ آب 1 اسب بشقابی در مقایسه با 1 اسب جتی دارای فشار کمتر ولی دبی بیشتر می باشد همچنین در نوع بشقابی صدای پمپ به نسبت کمتر می باشد. در هر دو مدل دهانه ورودی و خروجی آن یک اینچ می باشد. به طور معمول جنس پروانه یک اسب جتی باکالیت و برای یک اسب بشقابی باکالیت و یا برنجی می باشد.

پمپ آب جتی
پمپ جتی
بشقابی
بشقابی

برای اتنخاب پمپ مناسب باید دو نکته را در نظر داشته باشید. نکته اول فاکتور H یا (هد) که در مورد ارتفاع یا فشار آب هست، و دومین نکته فاکتور Q یا ظرفیت که همان (دبی) میزان آب دهی، که ارتباط مستقیمی با تعداد واحد ها و تعداد شیر های آب در ساختمان دارد.

عواملی که در انتخاب این محصول بسته به نوع ساختمان یا آپارتمان شما تاثیر گذار است عبارتند از: متراژ واحد، تعداد طبقات، تعداد شیرآلاتی که شما در ساختمان استفاده کرده اید، میزان مصرف آبی که در ساختمان یا افراد در آن ساختمان می توانند استفاده کنند، نوع اتصالات و نوع لوله همه اینها در انتخاب این محصول می تواند تاثیر گذار باشد.

پمپ آب برای ساختمان یک طبقه

معمولا برای ساختمان های یک طبقه یا ویلایی از پمپ آب خانگی نیم اسب یا یک اسب بخار استفاده می شود. برای راه اندازی این سایز از پمپ ها می توان هم از منبع تحت فشار 24 لیتری و کلید اتومات استفاده کرد هم از ست کنترل. قیمت این محصول با توجه به برند و سایز آن متغیر می باشد. جهت مشاوره، قیمت و انتخاب محصول با مشاورین ما در تماس باشید.

پمپ آب برای ساختمان سه طبقه

برای ساختمان 3 طبقه اگر تک واحدی باشد پمپ آب خانگی یک اسب جتی یا یک اسب بشقابی استفاده می شود. در راه اندازی این سایز از پمپ ها برای سه واحد از منبع تحت فشار 24 یا 50 لیتری استفاده می شود. برای ساختمان سه طبقه در صورتی که در هر طبقه دو واحد باشد از 1.5 اسب تک پروانه یا دو پروانه با منبع تحت فشار 50 یا 60 لیتری استفاده می شود.

در ساختمان سه طبقه که در هر طبقه 3 واحد باشد از پمپ آب خانگی دو اسب دو پروانه با منبع تحت فشار 60 یا 80 لیتری استفاده می شود. قیمت این محصول با توجه به برند و سایز آن متغیر می باشد. جهت مشاوره، قیمت و انتخاب محصول با مشاورین ما در تماس باشید.

پمپ آب خانگی برای ساختمان چهار طبقه

برای ساختمان 4 طبقه در صورتی که تک واحدی باشد از پمپ آب یک یا 1.5 اسب بشقابی با منبع تحت فشار 50 یا60 لیتری استفاده می شود. اگر دو واحدی باشد از دو اسب دو پروانه با منبع تحت فشار 80 لیتری و اگر 3 واحدی باشد از پمپ دو یا سه اسب دو پروانه با منبع تحت فشار 100 لیتری استفاده می شود

با توجه به همه توضیحاتی که در بالا مطرح شد ممکن است انتخاب و محاسبه پمپ آب خانگی برای شما سخت و وقت گیر باشد. گروه بازرگانی صنعت کار تمامی این محاسبات را آماده کرده و به سرعت می تواند محصولی مناسب را برای شما انتخاب و ارایه نماید. در ادامه این مطلب شما را با انواع پمپ های آب که در این مجموعه ارایه می شود را آشنا خواهیم کرد.

پمپ آب بی صدا

سوالی که اکثر شما عزیزان در طول این مدت از ما داشته اید این است که، آیا پمپ آب بی صدا موجود هست؟ در جواب باید گفت بله ما میتوانیم به مدل راد که میزان صدای پاینی دارد و از میزان شنوایی انسان پایین تر است اشاره کنیم. اما محصولات دیگری در بازار موجود هستند که همه آنها دارای میزانی صدا می باشند که هر چقدر از طول عمر پمپ گذشته باشد این میزان از صدا بیشتر خواهد شد. در پمپ های بشقابی معمولا میزان صدا کم و در نوع جتی آن میزان صدا بیشتر می باشد.

مورد بعدی انتخاب نوع برند پمپ آب خانگی می باشد. در ادامه به تعدادی از آنها که در این مجموعه ارایه می شود را آشنا خواهیم کرد. این برندها عبارتند از: اروپایی که شامل پنتاکس، ابارا، ویلو و دابل بوده. و ایرانی که می توان از برندهایی همچون: پمپ ایران، الکتروژن، دیزل ساز نام برد. و همچنین نوع چینی آن شیمجه و استریم باشد را معرفی کرد.

پنتاکس ایرانی و ایتالیایی

پمپ پنتاکس یکی از پر کاربردترین و بهترین پمپ آب خانگی می باشد که برای افزایش فشار آب در ساختمان و آپارتمان های مسکونی انتخاب مناسبی می باشد. گروه بازرگانی صنعت کار انواع این محصول را در دو نوع ساخت کشورمون ایران تحت لیسانس و ساخت ایتالیا موجود و به شما عزیزان ارایه می نماید.

پنتاکس PM
پنتاکس PM

پمپ آب پنتاکس با توان نیم و یک اسب بخار تولید شده و بازدهی بالایی را دارا می باشد. این محصول که از انواع پمپ تک فاز بوده برای ساختمان های مسکونی یک تا دو طبقه و تک واحدی پیشنهاد می شود. حداکثر ارتفاع این پمپ 80 متر و حداکثر دبی آن مکعب می باشد. جنس بدنه آن از چدن و جنس شافت آن از استیل ضد زنگ می باشد.

الکتروپمپ آب پنتاکس PENTAX مدل CS200/2

مدلنوع پمپقدرتحداکثر ارتفاع (m)حداکثر آبدهی (m3/h)نوع ولتاژدهنه ورودی (اینچ)دهنه خروجی (اینچ)
CS200/2الکترو پمپ دبی بالا دو اسب دو اینچ پنتاکس 2 HP
1.5
KW
1.554تک فاز“2“2
پنتاکس ایرانی و ایتالیایی
پنتاکس CS200/2

پمپ آب خانگی پنتاکس PENTAX مدل CH310

مدلنوع پمپقدرتحداکثر ارتفاع (m)حداکثر آبدهی (m3/h)نوع ولتاژدهنه ورودی (اینچ)دهنه خروجی (اینچ)
CH310الکترو پمپ ارتفاع بالا سه اسب پنتاکس 3HP
2.2
KW
33.530سه فاز“2“2
پمپ آب خانگی پنتاکس PENTAX مدل CH310
پنتاکس CH310

پمپ آب خانگی پنتاکس PENTAX مدل CH210

مدلنوع پمپقدرتحداکثر ارتفاع (m)حداکثر آبدهی (m3/h)نوع ولتاژدهنه ورودی (اینچ)دهنه خروجی (اینچ)
CH210الکترو پمپ ارتفاع بالا دو اسب پنتاکس 2HP
1.5
KW
2627تک فاز“2“2
پمپ آب خانگی پنتاکس PENTAX مدل CH210
پنتاکس CH210

پمپ خانگی شیمجه نیم اسب کوچک SHIMGE

پمپ آب خانگی شیمجه تک فاز با خروجی و ورودی 1 اینچ با قدرت نیم اسب بخار مناسب برای مصرف مسکونی 1 واحدی می باشد. از این پمپ میتوان برای یک واحد بزرگ همکف استفاده مطلوبی کرد.

مشخصات این محصول به شرح ذیل می باشد:

 • درجه کیفیت: A
 • تعداد فاز: تک فاز
 • حداکثر آبدهی : 2.4 متر مکعب در ساعت
 • حداکثر ارتفاع پمپاژ: 33 متر
 • قدرت : 0/5 اسب
 • ساخت: چین درجه یک (تحت لیسانس)
 • دهانه خروجی: 1 inc
 • دهانه ورودی : 1 inc
 • دارای 12 ماه گارانتی
پمپ آب خانگی نیم اسب شیمجه
پمپ آب

شیمجه یک اسب جتی

 • مدل : SGJW75
 • تعداد فاز: تکفاز 220ولت
 • حداکثر آبدهی : 4/5 متر مکعب در ساعت
 • حداکثر ارتفاع پمپاژ: 46 متر
 • قدرت : 1 اسب
 • دهانه خروجی: 1 اینچ
 • دهانه ورودی : 1 اینچ
 • جنس بدنه: آلومینیوم-چدن-استیل
شیمجه یک اسب جتی تک فاز

پمپ آب Ebara 

پمپ آب خانگی ابارا از سری محصولات ساخت ایتالیا می باشد. این پمپ از سری های مختلفی همچون PRA، CMA،CDA، AGA موجود و قابل ارایه می باشد.

 • پمپ آب خانگی ابارا سری PRA که به آنها پمپ محیطی هم گفته می شود. توان  این پمپ از 0.5 تا 2 اسب بخار می باشد.
 • پمپ ابارا سری CMA به پمپ بشقابی ابارا معروف می باشند. این پمپ به صورت سانتریفیوژی و تک پروانه موجود و قابل ارایه است. جنس پروانه و بدنه این پمپ ها به ترتیب برنجی و چدن می باشند. از ویژگی های می توان به کم صدا بودن و کیفیت بالای آن اشاره کرد.
 • پمپ ابارا سری AGA که به نام پمپ جتی ابارا شناخته می شود. تفاوت های این پمپ با نوع بشقابی آن این است که این پمپ فشار بیشتر و دبی کمتری را در انتقال آب اعمال می کند و صدای بیشتری را دارد.
 • پمپ آب خانگی ابارا سری CDA از جمله پمپ های سانتریفیوژ می باشند. این سری از پمپ ها از دو پروانه ساخته شده اند. همین امر باعث افزایش دبی و فشار بالا می شود. توان این پمپ ها از 3/4 تا 5.5 اسب بخار در مدل های مختلف هستند. 
پمپ آب خانگی ابارا  بشقابی | صنعت کار
ابار بشقابی
پمپ آب خانگی ابارا  جتی | صنعت کار
ابارا جتی

قیمت پمپ آب

قیمت پمپ آب خانگی نسبت به برند پمپ و همچنین توان آن متغیر می باشد پیشنهاد می شود برای مشاوره قبل از خرید پمپ آب و استعلام قیمت با متخصصین ما در تماس باشید.


باعث افتخاره که مارا در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید

اینستاگرام

امتیاز به محصول و پست

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 6

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید.

برچسب‌ها:
 1. احمد صابری گفت:

  توضیحات عالی بود برای پمپ آب ممنون از سایت خوبتون

  1. admin گفت:

   ممنونم از توجه شما جناب صابری.

دیدگاه ها:

نظرات برای این صفحه بسته هستند...

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صنعت کار است