• ادرس: سعدی جنوبی - کوچه فخرایی - پاساژ صدقی نژاد- طبقه همکف - پلاک 11
  • شماره تماس : 33933474-36614270

خانه  »  اسلایدر تاسیسات   »   اسلایدر کشاورزی   »   تاسیسات   »   کشاورزی   »   پمپ آب

پمپ آب

پمپ آب پنتاکس یکی از بهترین پمپ آب داخل کشور می باشد. پمپ آب پنتاکس ایتالیا به دلیل کیفیت بالا و فروش بسیار زیاد و همچنین رضایت مشتریان باعث شده افراد سودجو پمپ آب تقلبی را به جای اصلی در بازار به فروش برسانند . از این جهت شرکت ما پمپ آب پنتاکس اصلی ایتالیایی را به فروش می رساند .پمپ پنتاکس علاوه بر پمپ آب خانگی دارای پمپ های لجن کش و کفکش و طبقاتی می باشند.پمپ های آب پنتاکس ایتالیا دارای یکسال ضمانت می باشد .

پمپ آب پنتاکس

معرفی محصولات پمپ آب پنتاکس Pentax ساخت ایتالیا:

1)پمپ پنتاکسPentax مدل 2 پروانه در مدل های CB ,CBT میباشند .حرف T نشان دهنده سه فاز بودن پمپ می باشد.

2)پمپ پنتاکس Pentax مدل CS,CH که این پمپ ها دارای آبدهی و ارتفاع بسیار بالایی نسبت به پمپ های دیگر هستند

3)پمپ پنتاکس Pentax مدل CM که تمامی این پمپ ها سه فاز می باشند و از نوع فلج دار می باشد

4)پمپ پنتاکس Pentax طبقاتی افقی مدل U با پروانه استینلس استیل  و از قدرت 0.7 اسب تا 4 اسب می باشند

5)پمپ پنتاکس Pentax طبقاتی عمودی مدل U با پروانه استینلس استیل 

6)پمپ پنتاکس Pentax شناور استاینلس سری 5PES با قطر بدنه 5 اینچ و تکفاز و فلوتر دار و ساده

7)پمپ پنتاکس Pentax شناور استاینلس مدل 4S قطر بدنه 4 اینچ با پروانه نوریل مخصوص با مقاومت بالا(سه فاز و تکفاز)

8)پمپ پنتاکس Pentax شناور روغنی قابل سیم پیچی 4 اینچ

9)پمپ پنتاکس Pentax شناور استایلتس استیل سری SPX با قطر خارجی 6 و 8 و10 اینچ

10)پمپ پنتاکس Pentax لجن کش مدل DX (بدنه استیل ) و DG( بدنه چدن)

11)پمپ پنتاکس Pentax کفکش بدنه چدن مدل DP از نوع فلوتر دار و ساده

12)پمپ پنتاکس Pentax لجن کش  سه فاز مدل DM,DC ,DTR

13) پمپ پنتاکس Pentax بوسترست های دو پمپه دور ثابت

 جهت تامین فشار آب در مصارف خانگی میباشد. این پمپ ها می تواند از ساختمان های یک طبقه تا ساختمان پنجاه طبقه را تامین فشار کند و از کمترین دبی (2 متر مکعب بر ساعت) تا (240 متر مکعب بر ساعت تامین دبی آب مینماید. این مدل پمپ ها در دو نوع پروانه برنجی و پروانه پلاستیک وجود دارد که طبق خواسته مشتریان انتخاب میشود. البته هم از لحاظ دمای کاری و هم از لحاظ طول عمر بیشتر ما پیشنهاد میکنیم از پمپ آب پنتاکس پروانه برنجی استفاده کنید . در ادامه مطالب ما شمارا یاری میکنیم تا بهترین مدل پمپ را جهت مصرف انتخاب نمایید.

نصب پمپ آب پنتاکس:

برای نصب پمپ پنتاکس مشتریان عزیز می توانند از خدمات ما بهرمند شوند .شرکت صنعت کار از افراد خبره ای بهرمند است که تمامی نیاز مشتریان مربوط به نصب پمپ پنتاکس و همچنین تعمیر و… تامین میکند . برای نصب پمپ آب پنتاکس دو راه می توان انتخاب کرد : اولین راه این است که همراه با پمپ پنتاکس منبع تحت فشار قرار دهید و یا راه دوم این است که همراه با پمپ پنتاکس ست کنترل نصب شود.هر دو روش مزایای و معایب خاص خود را دارد که در زیر به آن می پردازیم:

اگر بخواهیم منبع تحت فشار همراه با پمپ نصب کنیم باید متناسب با تعداد طبقات ساختمان و تعداد واحد های ساختمان و همچنین قدرت پمپ انتخاب شود. منبع تحت فشار که درون آن یک تیوپ پلاستیکی دارد که این تیوپ به مرور زمان از بین می رود .گر چه کیفیت تیوپ نسبت به طول عمر منبع تاثیر گذار است ولی در کل چون وسیله ای مکانیکی است نیاز به تعمیر و نگهداری دارد . ولی در عوض مزایای خاص خودش را دارد و یکی از مهمترین مزایای منبع تحت فشار این است که وقتی شیر آب توسط یکی از واحد ها به طور لحظه ای باز می شود آب از منبع تغذیه می شود و دیگر احتیاج به استارت پمپ آب پنتاکس نیست و حتی مواقعی که نشتی آبی در ساختمان وجود داشته باشد پمپ پنتاکس شروع به کار نمیکند و اون نشتی از منبع تغذیه می شود .منبع تحت فشار باعث کمتر شدن اصطحلاک پمپ می شود و طول عمر پمپ پنتاکس بیشتر می شود. برای نصب پمپ پنتاکس همراه با منبع تحت فشار وسایل دیگری مانند پنج راهی برنجی و کلید اتوماتیک و شلنگ و مانومتر نیز نیاز می باشد که همین وسایل باعث بالاتر رفتن هزینه ها نسبت به انتخاب ست کنترل می باشد.

پمپ آب

مورد بعدی استفاده از ست کنترل به جای منبع تحت فشار است.این وسیله الکترونیکی کوچک خلاصه شده منبع تحت فشار و کلید اتوماتیک و پنج راهی و مانومتر می باشد.وسیله الکترونیکی کوچکی که بر برو پمپ آب پنتاکس قرار می گیرد و عملکردی دستوری به پمپ می دهد و اگر هر یک از افراد ساختمان شر آب را حتی به صورت لحطه ای باز کند این ست کنترل به پمپ آب پنتاکس دستور به کارکرد می دهد . این وسیله الکترونیکی هزینه تعمیر و نگهداری کمتری نسبت به منبع تحت فشار دارد و همچنین هزینه بسیار پایین تری دارد ولی در عوض کارکرد و فشار بر روی پمپ بیشتر است.

قیمت خرید این محصول :

گروه بازرگانی صنعت کار به افرادی که بابت خرید پمپ آب پنتاکس و اتتخاب بین منبع تحت فشار و ست کنترل راهنمایی می خواهند پیشنهاد خاصی در نظر دارد که شما عزیزان می توانید با تماس با شرکت و مشخصات ساختمان تان از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

447 بازدید برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صنعت کار است