• ادرس: سعدی جنوبی - کوچه فخرایی - پاساژ صدقی نژاد- طبقه همکف - پلاک 11
  • شماره تماس : 33933474-36614270

نکات مهم در هنگام انتخاب ساید چنل

خانه  »  بلاگ   »   نکات مهم در هنگام انتخاب ساید چنل

نکات مهم در هنگام انتخاب ساید چنل

نکات مهم در هنگام انتخاب انواع بلوئر ساید چنل

تحویل فوری
خدمات پس از فروش
کیفیت بالا
مشاوره

0
(0)

انتخاب ساید چنل بلوئر مناسب برای نیاز شما بسیار مهم است. زیرا این نوع بلوئر در صنایع مختلف کاربرد دارد و انتخاب درست آن می‌تواند راندمان و کارایی سیستم شما را به طور قابل توجهی افزایش دهد. همان طور که می دانید ساید چنل ها یکی از انواع پمپ های دمنده و مکنده بوده که کاربرد فراوانی در انواع صنایع مختلف دارد. در ادامه این مطلب درباره نکات مهم در هنگام انواع ساید چنل بلوئر ها بیشتر آشنا خواهیم شد.

ظرفیت بلوئر ساید چنل

یکی از نکات مهم در هنگام انتخاب انواع بلوئر ساید چنل ظرفیت این تجهیز است. بلوئر بر حسب متر مکعب در دقیقه (m³/min) اندازه گیری می شود و نشان دهنده حجم هوایی است که بلوئر می تواند در دقیقه جابجا کند. برای انتخاب ظرفیت مناسب، باید به حجم هوای مورد نیاز خود در سیستم خود توجه کنید.

فشار ساید چنل بلوئرها

دومین فاکتور در هنگام انتخاب بلوئر ها فشار این تجهیزات است. فشار ساید چنل بلوئر بر حسب میلی بار (mbar) اندازه گیری می شود و نشان دهنده حداکثر فشاری است که بلوئر می تواند ایجاد کند. برای انتخاب فشار مناسب، باید به حداکثر فشاری که در سیستم خود به آن نیاز دارید توجه کنید.

نوع الکتروموتور و پروانه ساید چنل

یکی دیگر از نکات مهم در هنگام انتخاب و خرید ساید چنل نوع الکتروموتور و پروانه این تجهیز است. ساید چنل بلوئر ها یک، دو یا سه پروانه تولید و عرضه می شوند. تعداد پروانه ها بر دبی و فشار بلوئر تاثیر می گذارد. همچنین الکتروموتور های این تجهیز مب تواند هم به صورت تکفاز و هم به صورت سه فاز بسته به نوع کاربری عرضه شوند.

نوع الکتروموتور و پروانه ساید چنل

قیمت و نوع برند ساید چنل

یکی دیگر از مهمترین عوامل جهت انتخاب ساید چنل یلوئر ها قیمت و برند های تولید کننده این تجهیزات است. قیمت ساید چنل بلوئر به عوامل مختلفی از جمله برند، ظرفیت، فشار و نوع موتور بستگی دارد. به طور کلی شرکت های مختلفی انواع بلوئر ساید چنل را تولید و عرضه می نمایند. مهمترین و معتبرترین این شرکت یا برندهای ساید چنل بلوئر عبارتند از:

لازم به ذکر است که تمامی برندهای ذکر شده در فهرست بالا در گروه بازرگانی صنعت کار موجود و با بهترین قیمت قابل عرضه می باشد.

امتیاز به محصول و پست

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صنعت کار است